mainpic mainpic
mainpic mainpic
mainpic mainpic

Snowpark

Od začátku vzniku snowparku v roce 2011 si zakládáme na kvalitě překážek, skoků a pravidelné každodenní údržbě. Neustále investujeme do infrastruktury snowparku s cílem zlepšovat podmínky pro návštěvníky. Snowpark každý rok stavíme a v průběhu sezóny přestavujeme s ohledem na různé levely ježdění.

O každodenní ruční a strojní údržbu snowparku se stará parta shaperů Freestyle Area čítající celkem 5 profesionálů s letitými zkušenostmi, samozřejmě v těsné kooperaci se skiareálem Aldrov. Burton Freestyle Area je rozdělena na easy/medium/profi sekci dle obtížnosti překážek a velikosti skoků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí jezdci.

V plné sezóně zde najdete usazených více jak 30 překážek a 6 skoků, které jsou navrženy s ohledem na maxiální bezpečnost. Burton Freestyle Area disponuje hliněnými platformami pro překážky a skoky, vlastním zasněžováním čítající 3 sněžná děla a 2 sprchy, vlastním vlekem-kotvou Doppelmayer s kapacitou 1200 osob/hodinu, rolbou Pisten Bully 300 s navijákem pro údržbu dopadů velkých skoků. 

Generálním partnerem snowparku je značka Burton.

 

WEBKAMERA

Jak se k nám dostanete?

Hlavní sponzor