mainpic mainpic
mainpic mainpic

Kempy

Chceš posunout svoje ježdění na lepší úroveň? Nebaví tě už sjezdovka a hledáš novou výzvu? Chceš se seznámit s partou fajn lidí a učit se společně s profesionálními jezdci nové triky? Potom přesně pro tebe jsou určeny naše snowboardové kempy, pořádané pod vedením profesionálních jezdců a licencovaných instruktorů. Nezáleží na úrovni tvého ježdění, postaráme se jak o úplné začátečníky, tak i pokročilé jezdce. Víme jak na to, protože výukové kempy pořádáme již od roku 2010.

Všechny kempy pořádáme ve snowparku Burton Freestyle Areakterý již 12 let zároveň provozujeme. Můžeš si tak být jistý každodenní profesionální údržbou, kvalitními překážkami a skoky v různých stupních obtížnosti a možností libovolné přestavby na žádost účastníků kempu. Při výuce vždy dbáme na bezpečnost účastníků, individuální přístup a pohodovou přátelskou atmosféru. Naším cílem je tvoje spokojenost a hlavně maximální jezdecký progres! Pokud váháš-neváhej a přidej se k nám!

Každý freestyle kemp od Freestyle Area Academy obsahuje:
coaching/videocoaching pod vedením profesionálů, permanentky, ubytování vč. polopenze, profesionální fotograf a kameraman (fotogalerie+video z kempu), tématické workshopy a soutěže o hodnotné dárky našich partnerů, pojištění, za příplatek možnost zajištění dopravy z Prahy do Vítkovic a zpět.

Freestyle Area snb kemp-BOHUŽEL OBSAZENO!!!

02.02.2023 - 05.02.2023

Více info

Hlavní sponzor