Vimeo Facebook

Sportovní klub, SPS, Gymnázium Jilemnice

Sportovní klub Freestyle Area je spolek schválený ministerstvem vnitra ČR, které spravuje vzdělávací institut Freestyle Academy. Členství ve sportovním klubu Freestyle Area je zároveň členstvím ve SLČR (svaz lyžařů ČR). Přihlásit se může každý, kdo má kladný vztah ke snowboardingu či freeski a chce využívat benefitů, které členství ve sportovním klubu přináší. Členský roční poplatek činí 250Kč a tato částka pokrývá náklady na vydání členské karty SLČR a administrativní náklady. S členskou kartou je členu SK Freestyle Area přiděleno identifikační číslo na základě něhož lze čerpat slevy a ostatní výhody.

Sportovní klub Freestyle Area má statut SPS-středisko přípravy snowboardingu
Sportovní klub má od SLČR (svaz lyžařů ČR) přidělen jako jeden z mála oficiální statut SPS (středisko přípravy snowboardingu)
SPS pod vedením profesionálních trenérů vede tréninkovou skupinu s letní a zimní přípravou a každoročně realizuje nábor nových členů. Oficiální zimní tréninkové středisko SPS je v rámci ČR snowpark Freestyle Area Vítkovice.

Sportovní gymnázium Jilemnice
Úzce spolupracujeme se sportovním gymnáziem v Jilemnici, které má jako jedno z mála v ČR specializaci na výuku snowboardingu. Tréninková skupina se věnuje kromě klasického denního studia také především letní a zimní přípravě snowboardingu. Oficiálním tréninkovým místem zimní přípravy je snowpark Freestyle Area Vítkovice, součástí programu jsou také soustředění v rámci celé Evropy.  Gymnázium stále nabírá zájemce a možný je i přestup. Více info na: www.gymjil.cz

Více info, přihlášky do sportovního klubu Freestyle Area obdržíte na emailu: info@freestylearea.eu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine