mainpic mainpic
mainpic mainpic
mainpic mainpic

Academy

Freestyle Area Academy byla založena v roce 2011 jako vzdělávací část projektu snowparku Freestyle Area Vítkovice v Krkonoších. Od začátku byla hlavní idea zvyšovat povědomí o snowboardingu a freeski, vzdělávat a vytvářet kvalitní tréninkové podmínky pro profesionální sportovce i širokou veřejnost. Freestyle Area Academy je rozdělena na tři edukativní sekce:

Výukové kempy
Efektivní výuka snowboardingu a freeski pro širokou veřejnost formou výukových kempů pod vedením profesionálních jezdců a licencovaných instruktorů ve vždy připraveném snowparku Burton Freestyle Area. Kempy jsou vícedenní a obsahují ubytování, polopenzi, coaching/videocoaching, permanentku, tématické workshopy a soutěže.

Aldrov snowsports school
Individuální či skupinová výuka snowboardingu a lyžování pod vedením zkušených instruktorů, kteří bezpečnou a srozumitelnou formou schopni předávat své zkušenosti dále. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, kluky i holky bez rozdílu věku.

Sportovní klub
Otevřená registrace pro všechny zájemce, pravidelná zimní a letní příprava pod vedením profesionálních trenérů, zajímavé členské slevy na základě registrační karty vydávané pod hlavičkou SLČR. Podporujeme také mladé talentované jedince a poskytujeme jim materiální a tréninkové zázemí.

Hlavní sponzor