mainpic mainpic

Burton snowboard kemp 2024

 

V pořadí již 13. ročník snowboardového kempu v Burton Freestyle Area snowparku ve Vítkovicích v Krkonoších je určen všem zájemcům bez rozdílu zkušeností, pohlaví a věku. Součástí kempu je coaching/videocoaching pod vedením profesionálních jezdců, tématické workshopy, foto/video archivace, bezplatné testcentrum značky Burton, pojištění, 3x ubytování s polopenzí, 3x permanentka do snowparku a dárky od našich partnerů. Začátečníci, kteří nemají 100% jistotu na klasické sjezdovce je k dispozici v rámci kempů také instruktor se základní metodikou. Omezená kapacita 24 kemperů. Možnost zaslání dárkových voucherů v případě darování.

CENA SNOWBOARD KEMPU A SLEVY

Cena komplet kempu: 6490Kč
Cena případné dopravy z/do Prahy je 900Kč.

-500Kč při registraci a zaplacení zálohy do 24.12.2023 
(rozhoduje datum připsání zálohy na bank. účet)
-500Kč sleva pro držitele studentských karet ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE, STAFF CARD
-500Kč věrnostní sleva pro účastníky, kteří se v minulosti zůčastnili některého z našich kempů.
Jednotlivé slevy nelze sčítat, slevy budu odečteny při doplatku kempu na místě.

COACHING A VIDEOCOACHING

Pod vedením profesionálních snowboardistů s dlouholetými zkušenostmi. Letos to bude opět snowboardová legenda Martin Kaňůrek, aktivní profesionální snowboardista Láďa Hrstka a další jména budeme postupně zveřejňovat. Výuka probíhá min. 6 hodin denně na kopci vždy v dopoledním a odpoledním výukovém bloku a také pravidelný večerní videocoaching. Z důvodu efektivnosti výuky připadá vždy maximálně 8 kemperů na jednoho coache. Coachové v průběhu kempu mezi skupinami rotují a máte tak možnost získat zkušenosti od více profesionálů.

MÍSTO KONÁNÍ KEMPU

Burton Freestyle Area snowpark Vítkovice, skiareál Aldrov-Vítkovice v Krkonoších. Kemp pořádáme ve vlastním snowparku s několika stupni obtížnosti (easy/medium/pro)  Více jak 20 překážek a 6 skoků, každodenní údržba snowparku vč. kontroly a reshape snowparku v průběhu kempu. Jilemnice 8km (vlak, bus), bus zastávka Vítkovice-U Kostela (horní stanice snowparku, 150m ubytování)

TERMÍN KEMPU A NAČASOVÁNÍ

01-04.2.2024 
Příjezd čtvrtek po 18h, odjezd neděle kolem 17h.
Celkem tedy 3 noci a 3 dny výuky.

UBYTOVÁNÍ VE SNOWBOARD FREESTYLE HOUSE

Tento již legendární objekt disponuje 4-6 lůžkovými pokoji, součástí penzionu bar s teplou/studenou kuchyní. Sociální zařízení společné na chodbách. Možnost využití sauny za příplatek. Bezplatný parking s dostatečnou kapacitou je vzdálený 50m od ubytování. Vzdálenost odo horní stanice snowparku je 150m. Vybavená prodejna potravin je cca. 1Km, nebo 200m od spodní stanice snowparku.

STRAVA

V ceně kempu je započítána polopenze, tedy snídaně+večeře (polévka+hlavní jídlo). Poslední večer probíhá na terase také společné grilování. Oběd není v ceně kempu, ale lze zakoupit ve stejném objektu, kde bydlíme, nebo přímo ve snowparku. Na ubytování k dispozici malá kuchyňka s rychlovarnou konvicí a základním nádobím.

DOPRAVA

Doprava je individuální, nebo je možné zajistit společnou dopravu z Prahy a zpět dodávkovým vozem auto dopravce se kterým spolupracujeme a to za cenu 900Kč (meeting point KFC Praha Černý Most). Počet míst je omezený, nutná rezervace předem /zvolte při registraci v objednávkovém formuláři/.

Hlavní sponzor