Vimeo Facebook

21. 11.
2013

World Snowboarding Day 2013

Freeride.cz a snowpark K2 Freestyle Area Vítkovice v Krkonoších se oficiálně připojují k oslavám v pořadí osmého světového dne snowboardingu tedy World Snowboarding Day. Tento slavnostní den, který zaštiťuje od roku 2006 světová snowboardová federace (WSF) letos připadá na neděli 22.12.2013. Loňských oslav WSD se zůčastnilo 152 resortů ve 35 zemích po celém světě, no a ty naše Vítkovice střediskové u toho přeci nemůžou chybět! 

World Snowboarding Day 2013 bude ve Vítkovicích v poklidné atmosféře a hlavní náplní bude snowboarding v dobře připraveném snowparku, který samozřejmě nebude ještě s ohledem na datum v plné palbě, tak jak slibuje 3D vizualizace letošního set-upu. O finální podobě snowparku na WSD 2013 rozhodne především počasí a množství sněhu se kterým si bude moci Vítkovická shaper crew pohrát. Co ovšem můžeme slíbit, je speciální low-budget cena permanentky, kameraman a fotograf od mediálních bratrů Freeride.cz sbírající materiál ve snowparku a samozřejmě večerní poklidné setkání přátel bílé stopy s jemným podtónem reprodukované hudby v místním skibistru (kalba pozn. autora).

Když vše půjde podle očekávání, tak oficiální opening snowparku K2 Freestyle Area Vítkovice je naplánován na druhý víkend v lednu tedy v sobotu 18.01.2013 a to se můžete těšit na full menu, které bude servírovat opět Freestyle Area parkdesigner Michal Migi Ritter, který to letos snowpark okoření novou Pro Line, na které se intenzivně pracovalo již od léta. 

Podle posledního vývoje počasí můžeme očekávat spuštění vleku ve Vítkovickém K2 snowparku 14.12., takže sledujte aktuální informace třeba na FR.cz/parksinfo, takže ZDE.

Více aktuálních informací pravidelně sledujte na FB události:  ZDE

Více info o WSD najdete na oficiálních stránkách: ZDE

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine