Vimeo Facebook

16. 01.
2017

World Snowboard Day-Vítkovice

Celosvětový den snowboardingu letos připadá na neděli 22.01.a Vítkovický K2 snowpark se k oslavám jako každý rok srdečně připojuje. Kromě vymazleného snowparku na všechny příchozí oslavence čeká také doprovodný program, více v tomto krátkém článku.

Snowpark setup
Vítkovický K2 snowpark je v provozu od 15.12 a neustále se rozrůstá co do počtu usazených překážek a postavených skoků a to dle avízované 3D vizualizace pro sezónu 2016/17.

Kromě nespočtu překážek budou v provozu také skoky v medium line (5+8m) a letos premiérově také skoky v pro line (12+15m), které budou celou sezónu hýčkány novou rolbou s navijákem, takže dopady budou v luxusu. Na své si přijdou samozřejmě i začátečníci a to díky easy line, s malými skoky a bezpečnými překážkami. Samozřejmě tato oslava není uzavřenou společností, tudíž jsou freeskieři  jako vždy ve snowparku vítáni.


Foto/video shooting
Celý den se budou po snowparku pohybovat kluci z filmařské party Make it Real a také fotograf, kteří budou vždy na vybrané překážce či skoku natáčet a fotit. Takže ideální příležitost se objevit v některém záběru ve finálním videu z akce, nebo si nechat nacvakat nějakou pěknou fotku.

Public contest
Součástí WSD ve Vítkovicích bude také public snowboard contest na vybrané překážce o věcné ceny partnerů Vítkovického snowparku. Žádná registrace, či startovní čísla-jednoduše riders to riders contest.  Hledat budeme nejzajímavějšího progresora v kategorii man, woman a rookie (do 15 let).

K2 snowboarding demo
Značka K2 je již druhým rokem hlavním partnerem snowparku a v neděli budete moci v rámci testcentra  vyzkoušet aktuální kolekci snowboardů a vázání této značky, která vyrábí snowboardové vybavení od roku 1987.

Na závěr velké díky patří skiareálu Aldrov a partnerům Vítkovického snowparku K2 snowboarding, K2 skis, Sencor Action Cam, G-Shock, Dakine a Horsefeathers. A samozřejmě díky mediálnímu partnerům akce Freeride.cz a Boardmag.cz a všem co na snowparku makají a do snowparku jezdí!

Více info o K2 snowparku Vítkovice:
facebook.com/freestylearea.eu
facebook.com/freestyleareavitkovice
#freestylearea

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine