Vimeo Facebook

01. 11.
2016

Snowboard/freeski kempy 2017

Freestyle Area Academy opět připravuje v rámci nadcházející zimní sezóny několik výukový kempů zaměřených na freestyle snowboarding a freeski pod vedením prověřených coachů. Většina kempů proběhne jako obvykle v K2 snowparku ve Vítkovicích a na závěr zimní sezóny se připravuje také další luxusní výjezd na rakouský Kaprun. 

Několik základních informací v rámci kempů pod hlavičkou Freestyle Area Academy:

Kempy obsahují coaching (min. 5 hodin/den), večerní videocoaching, permanentky, ubytování, polopenzi (kromě kempu na Kaprunu), workshopy, soutěže a dárky od partnerů pro každého účastníka. Možnost bezplatného zapůjčení vybavení  z nadimenzovaného testcentra značek K2 snowboarding, Nitro, K2 skis a Armada. Na každém kempu je přítomen profesionální kameraman a fotograf, takže si z kempu kromě zkušeností odvezeš také spousty fotek a video.

Slevy při objednání kempů do 24.12., věrnostní slevy pro účastníky některého z našich předchozích kempů a pro držitele studentských karet  ISIC, Alive. Zasíláme také poštou dárkové vouchery v případě darování kempu.

Všechny kempy jsou pořádány ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku, takže součástí je také důležité pojištění proti stornopoplatku, tedy v případě neschopnosti se zaplaceného kempu zůčastnit z důvodu nemoci či zranění, kdy ti bude 80% zálohy vráceno. Součástí je také pojištění  odpovědnosti za způsobenou škodu na zdraví a majetku druhé osobě, pojištění zavazadel či trvalé následky.

Kompletní informace o letošních kempech, ceny+online registrace na: ZDE

RobHol freeski kemp Vítkovice
termín: 19-22.01.2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: freeski (boys+girls)

4. ročník RobHol freeski kempu, určený kluků i holkám. Hlavní tváří je člen reprezentace Robin Holub,  jehož jezdecké zkušenosti a veselou povahu není asi potřeba více rozebírat. Druhým coachem bude sympaťák s letitými zkušenostmi Richie Jurečka. S ohledem na sestavu coachů a jejich schopnost předávat zkušenosti dál garantujeme  100% progres začátečníkům i pokročilým a velice přátelskou uvolněnou atmosféru!

VIDEO Z PŘEDCHOZÍHO KEMPU

Local Camps 2015-Vítkovice /freeski/ from Freestyle Area on Vimeo.

Local kemp Vítkovice
termín: 02-05.02.2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: snowboarding (boys+girls)

Již 7. ročník Local kempu,  je určen všem vyznavačům snowboardingu, kteří již ve snowparku aktivně jezdí, nebo mají chuť freestyle poprvé pod vedením profesionálů vyzkoušet. Coaching bude probíhat pod taktovkou ostřílených profesionálů a zkušených coachů Martina Kaňůrka, Michala Biši a Klárky Janíkové, kteří díky svým letitým jezdeckým zkušenostem a srozumitelnou formou coachingu pomůžou dostat tvoje ježdění o několik levelů dál.   

VIDEO Z PŘEDCHOZÍHO KEMPU

VÍTKOVICE SNB/FREESKI KEMPs 2016 from Freestyle Area on Vimeo.

Czech Freeski kemp Vítkovice
termín: 09-12.02.2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: freeski ( only girls)

Je tu konečně čistě holčičí freeski kemp. Chceš se naučit jezdit ve snowparku, nebo zlepšit své freeski dovednosti? Hledáš nějaké kámošky na ježdění? Je tu pro tebe jedinečná možnost výukového freeski kempu pořádaného slopestyle reprezentací a SLČR pouze pro holky. Na freeski lyžích tě budou učit ti nejpovolanější, bývalý reprezentant a trenér Akademie freestyle lyžování Pepé Kalenský a dvojnásobná mistryně ČR ve slopestylu Barbora Nováková.

VIDEO Z PŘEDCHOZÍHO KEMPU:

Bright Sight Livin kemp Vítkovice
termín:  16-19.02.2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice
zaměření: snowboarding (only girls)

Čistě holčičí snowboard kemp, jehož 2. ročník se opět odehraje opět ve Vítkovicích a pod vedením holek z party Bright Sight Livin, coachovat bude tedy Madla Salavcová, Sisa Slavovová a Klárka Janíková. Jedinečný snowboard kemp ve formátu holky holkám. Nadchne každou, která má zájem zlepšit svoje skills v parku, chce si užít ježdění v bandě a získat nový parťačky na ježdění.

VIDEO Z PŘEDCHOZÍHO KEMPU: 

BSL CAMP 2016 from sisa on Vimeo.

Czech Freeski kemp Vítkovice
zaměření: freeski (boys+girls)
08-12.03.2017, lokace: K2 snowpark Vítkovice

Již druhý ročník oficiálního freeski kempu pořádaného slopestyle reprezentací a SLČR určený kluků i holkám. Na freeski lyžích tě budou učit ti nejpovolanější, trenér reprezentace Roman Dalecký a trenér Akademie freestyle lyžování Pepé Kalenský, zároveň budeš mít možnost zajezdit si s dalšími reprezentanty ČR. Přihlaš se na freeski kemp, kde se naučíš jezdit ve snowparku, dělat nové triky, poznáš nové kámoše a zažiješ spousty zážitků a srandy.

VIDEO Z PŘEDCHOZÍHO KEMPU:


Kemp Kaprun
zaměření: snowboarding/freeski (boys+girls)
22-30.04.2017, lokace: Kitzsteinhorn, Kaprun, Rakousko
Druhý ročník velice povedeného kempu se zaměřením na snowboarding i freeski pořádaný ve spolupráci s Českou Snowboardovou Školou a APUL.  Rakouský ledovec Kitzsteinhorn (Kaprun), nabízí jarní pojezd nejen ve vyhlášeném snowparku, ale také na nespočtu sjezdovkách. S ohledem na termín a lokalitu je zde také pravděpodobnost poctivě zaprášit v čerstvé nadílce prašanu. Užijte si s námi 8 dnů plného snowboardingu a freestyle lyžování pod vedením profesionálů jako je Martin Kaňůrek (snb), Dušan Kříž (snb), Šimon Svoboda (freeride) a Robin Holub (freeski). Navíc je zde možnost kromě klasického kempu případné rozšíření  stávající licence C na další level (B).

VIDEO Z PŘEDCHOZÍHO KEMPU: 

Kemp Kaprun 2016 from Freestyle Area on Vimeo.

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine