Vimeo Facebook

13. 01.
2020

SNOWBOARD KEMPY 2020

K2 snowpark Vítkovice Vítkovice v Krkonoších ve spolupráci s Freestyle Area Academy opět chystá další ročník snowboardových kempů, kde se můžete zlepšit ve snowparku pod vedením profesionálních coachů. Celkem 3 dny ježdění ve 100% připraveném snowparku, ubytko s polopenzí a permice, soutěže, workshopy, zábava a především jezdecký progres!!!

Pro koho je kemp určený?
Snowboardové kempy jsou určeny pro všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadní jezdecké úrovni. Výuka je individuálně přizpůsobena rozdílným zkušenostem účastníků od začátečníků až po pokročilé. Kromě coachů zaměřených na freestyle snowboarding je po celou dobu kempu přítomen také coach pro výuku klasické metodiky, takže bude postaráno i o úplné začátečníky, kteří kouzlo snowboardingu teprve poznávají. 

Kdo bude coachovat?
Dobrý jezdec neznamená nutně dobrý coach a tak sázíme každoročně na osvědčenou kvalitu coachů, kteří nejen aktivně jezdí, ale mají závodnickou přítomnost či minulost. Coachové letošních kempů v sobě kombinují nejen jezdecké zkušenosti, ale také schopnosti dané zkušenosti srozumitelnou a bezpečnou formou předávat ostatním. Letos tedy jako každý rok bude coachovat Lukáš Měcháček, Martin Kaňůrek, Klárka Janíková a slovenský profík Zolo Strcula.

Jak coaching probíhá?
Coaching probíhá v pohodové atmosféře, vždy však v jasném časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně 7 kemperů, tak aby měl každý účastník dostatečnou pozornost při výuce a také prostor na případné individuální dotazy.
Každý den před výukou probíhá strečink a cca. 30 min. volného ježdění na zahřátí těla a poté následuje vždy v dopoledním a odpoledním bloku každý den minimálně pět hodin poctivé výuky. Na kempech jsou jednotliví účastníci rozděleni do několika skupin podle podobné úrovně zkušeností, čímž se vzájemně při coachingu nebrzdí. V průběhu kempu coachové rotují, takže všichni účastníci mají možnost získat cenné zkušenosti od všech nasazených profesionálů. Na závěr dne pak každý z coachů natáčí svojí skupinu na kamery a záběry se pak večer promítají v rámci videocoachingu s příslušným komentářem, což je ideální forma jezdecké sebereflexe.

Kdy a kde kempy proběhnou?
Na letoší sezónu jsou vypsané dva termíny a to 30.01-02.02.2020 a 27.02-01.03.2020. Každý kemp začíná příjezdem ve čtvrtek večer a končí v neděli odpoledne po vypnutí vleku. Celkem na kempery čekají 3 dny intenzivní výuky a 3 noci ubytování s polopenzí.


Freestyle Area Academy výukové kempy probíhají  již tradičně v K2 snowparku Freestyle Area Vítkovice v Krkonoších. Snowpark je každoročně navrhován a stavěn profesionály ve svém oboru, každý den rolbou s navijákem, zasněžován a ručně upravován partou 4 zkušených shaperů. Důležitým faktem pro ideální průběh kempu je také příprava vhodných překážek a skoků a současně možnost povolání shaperů kdykoliv přes den v případě, že setup vyžaduje reshape. K2 snowpark  je rozdělen do několika sekcí podle obtížnosti (easy, medium, pro) a na své si přijde jak úplný začátečník, tak zkušenější jezdec. Podstatným faktem je, že snowpark má svůj vlastní vlek-kotvu, takže nestrávíte spousty času ve frontách a můžete se tak déle věnovat snowboardingu.

Ubytování, strava, permanentky?
Ubytování a stravování v rámci polopenze obsahující snídani a večeři bude probíhat v penzionu Freestyle Snowboard House, který je od horní stanice snowparku vzdálen krásných 150m, kousek od penzionu směrem ke snowparku je také bezplatné parkoviště. Součástí penzionu je společenská místnost s příjemným barem a obsluhou, kde bude probíhat stravování, večerní videocoaching a workshopy. Jeden den kempu proběhne také na verandě penzionu odpolední grilovačka pro všechny kempery. Součástí ceny kempu je samozřejmě třídenní permanentka do snowparku.

Doprovodný program, testcentrum, foto a video, doprava, pojištění?
Součástí kempu je tradičně doprovodný program obsahující tématické přednášky, workshopy a soutěže do kterých máme připraveno spousty cen od našich partnerů. K dispozici bude bezplatné testcentrum hlavního partnera Vítkovického snowparku, tedy značky K2 snowboarding. Testcentrum obsahuje cca.25 snowboardů a stejný počet vázání pro kluky i holky. Taktéž bude možné vyzkoušet lavinové batohy a sondy od značky BCA.

Na letošních kempech bude jako vždy přítomen profesionální fotograf, takže si domů odvezete luxusní fotky. Po celou dobu kempu k dispozici profesionální kameraman, takže se můžete těšit na oficiální videoedit z kempu na památku.

Pro lokální zájemce je připraven program Local Camper, kdy si můžete kemp libovolně poskládat z položek, které potřebujete a vynechat třeba ubytování či permanentku. Na kemp je doprava individuální či spolujízda, ale je také možné zařídit za poplatek dopravu dodávkou z Prahy a zpět.

Freestyle Area Academy pořádá snowboardové kempy ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku s.r.o., která splňuje legislativní podmínky pro pořádání kempů. Součástí kempů je tedy základní úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti na majetku a zdraví a pojištění proti stornu-což znamená, že pokud z důvodu nemoci či zranění nebudeš moci na kemp přijet-bude ti 80% zálohy vráceno pojišťovnou oproti lékařské zprávě.

Online registrace a slevy?
Při objednání kempu a zaplacení zálohy do 24.12.2019 je sleva 500Kč, stejná sleva je pak pro držitele karet ISIC a také pro kempery, kteří se v minulosti některého z našich kempů účastnili. Kemp je možné také věnovat jako dárkový voucher třeba k vánocům.

Všichni účastníci kempu mají navíc nárok na slevu ve výši 25% na nákup snowboardového vybavení od značky K2 snowboarding-s výběrem vhodného vybavení samozřejmě rádi pomůžeme. Detailní informace ke kempům a online registraci najdete na stránkách:  http://www.freestylearea.eu/academy/vyukove-kempy/

Na závěr děkujeme za podporu letošního kempu partnerům:
K2 snowboarding, Horsefeathers, Sencor, Dakine, G-Shock a skiareálu Aldrov-Vítkovice.

SNOWBOARD KEMPY 2020_WELCOME TEASER from Freestyle Area on Vimeo.

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine