Vimeo Facebook

28. 02.
2015

report-Snowbitch.cz snowpark Vítkovice opening

První únorový víkend proběhnul oficiální opening Snowbitch.cz Cool snowparku ve Vítkovicích a jak to tento den na největší Krakonošově shred zahrádce vypadalo se dočtete v tomto krátkém reportu.

Parta Freestyle Area, která o Vítkovický snowpark stará čtvrtou sezónu letos mohla konečně udělat opening  v plné parádě a to včetně premiéry nové proline s dvěma velkými platformami. Budování hliněných platforem ve Vítkovicích bylo z důvodu vysokých nákladů zemních prací rozloženo do horizontu tří let a loni vše stavbou proline bylo v podstatě zdárně zakončeno. Bohužel loňské bídné počasí nedovolilo velké skoky v proline jednoduše plnohodnotně zasněžit, takže premiéra proběhla s ročním zpožděním.

Opening Snowbitch.cz Cool snowparku byl jednou termínově usazen až na  7.února, kdy jsme jednoduše chtěli předvést snowpark v plné parádě a stavba takto rozlehlého hřiště spolyká hodně sněhu, energie a času. Před termínem openingu byl snowpark více jak měsíc v provozu a příště možná zavádějící název opening předěláme na něco méně zavádějícího.

Kromě dne plného ježdění probíhal ve snowparku také doprovodný program v podobě bezplatného testování snb a freeski produktů, foto/video session nebo třeba Snowbitch.cz bestrick contest určený snowboardistům i freeskierům. Přísun energie po celý den zajistil Monster Energy a hudbou provázel po celý den DJ Máchal.

Jak to vypadalo na openingu Snowbitch.cz snowparku napoví fotogalerie od Davida Karvaye a video od Martina KolaříkaMake it Real film.

Na závěr velké díky skiareálu Aldrov a hlavnímu partnerovi snowparku-eshopu Snowbitch.cz
Dále pak ostatním partnerům openingu: Cool, Capita, Dragon, Union, 686, G-Shock, Drift, K2, Armada, Nitro, Dakine a Monster Energy.  A samozřejmě také všem lidem, kteří do snowparku ve Vítkovicích jezdí-vážíme si vaší přízně.

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine