Vimeo Facebook

12. 01.
2016

SNB/FREESKI HAPPENING VÍTKOVICE

K2 snowpark ve Vítkovicích je i přes vrtochy počasí v provozu od začátku ledna a stále se s ohledem na vývoj počasí rozrůstá do podoby, kterou má parta Freestyle Area letos v záměru realizovat. Ve Vítkovickém snowparku se také chystá letošní první akce s názvem Snb/Freeski happening 2016. Hlavním cílem této akce určené všem snowboardistům a freeskierům bez ohledu na dosavadní zkušenosti je především pojezd v parádně připraveném snowparku,užít si zábavu, něco nového naučit a třeba i vyhrát v rámci open contestů.

 

-snowpark-
Nedávno byl představen set-up pro sezónu 2016 ve formě 3D vizualizace a naším cílem je se v rámci chystané akce danému ideálu nejvíce přiblížit. Nechceme nic slibovat, pracujeme tady především s počasím, ale určitě se můžeme těšit na komplet hotovou easy+middle sekci s cca. 25ti překážkami a několika skoky. Pokud to počasí umožní, tak se začne budovat profi sekce s velkými kickery a několika překážkami v lajně. Garantem kvality je parkdesigner  snowparků Freestyle Area Michal Migi Ritter, nová posila Michal Krysák Španěl, který letos společně s headshaperem Šmoulou a dalšími čtyřmi Vítkovickými shapery budou letos investovat hodně času a energie do vaší spokojenosti.

Jak bude K2 snowpark ve Vítkovicích vypadat v plné parádě napoví 3D vizualizace pro sezónu 2016.

K2 SNOWPARK VÍTKOVICE from Freestyle Area on Vimeo.

-snb/freeski besttrick contest
V rámci programu je pro snowboardisty a freeskiery připraven besttrick contest na vybrané překážce a to v kategoriích man (nad 18let), woman (bez věk.omezení) a rookie (do 17let). Ten nejlepší snb a freeski trik dne pak bude oceněn hodinkami G-Shock, druhé a třetí místo v dané kategorii pak dalšími cenami od partnerů, celkem jsou připraveny do contestů věcné ceny za 20.000Kč.

-snb ollie contest-
Po menší odmlce jsme opět do programu zařadili soutěž o nejvyšší ollie, se kterou v roce 2012 objížděla celosvětově právě značka K2 v rámci Pop This! Tour, kterou nakonec při finále v USA vyhrál našinec Majkl Biša s vítěznými 109cm z roviny. Ollie contest proběhne na úplný závěr dne a zůčastnit se může kdokoli se snowboardem na nohou.

-snb/freeski coaching-
Součástí projektu Freestyle Area je také sportovní klub, který ve Vítkovicích pořádá snb/freeski kempy a který má statut SCM (sportovní centrum mládeže), kdy se nejen ve Vítkovicích věnuje tréninkové skupině. SK Freestyle Area bude v rámci této akce zdarma coachovat základy freestyle  snowboardingu a freeski pro všechny zájemce bez rozdílu zkušeností z řad veřejnosti a součástí akce bude také případný nábor nových členů. Všichni jsou tímto vítáni-coaching začínáme v 9h srazem ve stanovém městečku.

-photo/video shooting-
Po celý den bude ve snowparku probíhat profesionální focení a točení na vybraných překážkách.
Kameru a střih zajistí jako obvykle Martin Kolařík z party Make it Real a fotografování fousatej strejda a pan fotograf Lukáš Oujeský. V průběhu více jak 2h shootingu se prostřídá několik překážek a skoků, kde se můžete nechat zvěčnit profíkama.

-snb/freeski testování-
Součástí openingu bude také bezplatné testování snb/freeski produktů značky K2, která je letos hlavním partnerem Vítkovického snowparku. K dispozici bude 20 snb kompletů a 6 párů freeski lyží v různých délkách.

-Monster Energy chill zone-
Event partnerem Freestyle Area snowparků je již třetím rokem Monster Energy, takže kromě přísunu potřebné energie v tekuté formě můžeme očekávat také energické sety pod taktovkou DJ Lucky Boy, který bude přes den hrát přímo na svahu. K dispozici bude Monster Energy chill zóna se zastřešením a pohodlným posezením. Pro prvních 100 zakoupených permic máme připravenou plechovku Monster pro raketový start.

-afterparty-
V rámci letošní kooperace party Freestyle Area s hudebním festivalem Winter Aréna, který proběhne v Peci p. Sněžkou 12+13.02. se dohodnul hudební support v rámci menší afterpárty, která proběhne ve skibistru Aldrov přímo ve snowparku. K tanci a poslechu zahraje tedy DJ Novinsky, Low Tact a další Winter Arena friends. 

-načasování akcí -
9.00h               začátek akce
9-16h               testování snb/freeski produktů
9-12h               Freestyle Area Academy-bezplatný snb/freeski coaching
11-13h             foto/video shooting na vybraných překážkách
13-14h             freeski besttrick contest
14-15h             snowboard besttrick contest
16h                   snb highest ollie contest
16.30h             vyhlášení besttrick vítězů ve stanovém městečku

-poděkování-
Předně díky skiareálu Aldrov a zastupitelům Vítkovic za podporu české snb/freeski scény a všem lidem, kteří do snowparku ve Vítkovicích jezdí. Dále pak shaperům a rolbařům za jejich častokrát těžkou práci ve dne i v noci, kterou spousta lidí vůbec nevidí. Samozřejmě také díky partnerům snowparku: K2, G-Shock, Snowbitch.cz, Dakine, Dragon, 686 a Monster Energy a mediálním podporovatelům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Jak to vypadalo v rámci loňského happeningu napoví video 2015:

Snowbitch.cz Cool snowpark Vítkovice opening 2015 from Freestyle Area on Vimeo.

Související články

report-Snowbitch.cz snowpark Vítkovice opening

report-Snowbitch.cz snowpark Vítkovice opening

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine