Vimeo Facebook

Fotogalerie

02. 02.
2016

SNB/FREESKI HAPPENING PEC

Zanedlouho proběhne v Peci pod Sněžkou, přesně tedy 12+13.02.hudební festival Winter Arena jehož součástí bude také akce s názvem Snb/Freeski Happening Pec 2016, která proběhne v G-Shock snowparku na sjezdovce Javor a v tomto článku vám přinášíme více informací.

Public akce je určena všem snowboardistům a freeskierům bez rozdílu a hlavním cílem je především pojezd v parádně připraveném snowparku, možnost něco nového se naučit, užít si s partou zábavu a třeba i vyhrát v rámci open snb/freeski contestu, kde jsou vypsány celkové prizemoney 20.000Kč a věcné ceny za 80.000Kč.

-snowpark-
Snowpark v Peci pod Sněžkou na Javoru asi netřeba dlouze představovat, již třetím rokem se o snowpark stará parta Freestyle Area, takže máte jistotu pravidelné údržby a kvalitního setupu. Letos je snowpark opět pod sponzorskou patronací výrobce hodinek G-Shock, garantem kvality je parkdesigner snowparků Freestyle Area Michal Migi Ritter a nová posila Michal Krysák Španěl, kteří letos společně pracují na projektech jako je právě snowpark v Peci. V horní části kopce najdete easy/medium sekci s několika platformami překážek a menších skoků a v dolní části pak pro line se dvěma platformami skoků, kde se každoročně jezdí finálové závody MČR ve snowboardingu či freeski a jinak tomu nebude ani letos.

G-Shock funpark/snowpark Pec from Freestyle Area on Vimeo.

-snb/freeski jib contest
V rámci programu je pro snowboardisty a freeskiery připraven open besttrick contest na speciálně připravené překážce- stair set, který bude umístěn přímo ve stanovém městečku. V rámci tohoto contestu, který je určen všem co mají co ukázat je vypsáno prizemoney 20.000Kč a věcné ceny za 80.000Kč, takže motivace k účasti je doufejme dostačující.  Startovné 100,- registrace – Red Bull riders zone.

-Lamax best trick-
Soutěž o nejlepší trik pod záštitou akčních kamer Lamax, kterého se může zúčastnit kdokoliv na snowboardu či freeski. Bestrick se pojede formou jamu a zvítězí především kreativita a odvaha pustit se do náročnějších triků.

-G-Shock snb ollie contest-
Součástí programu bude také soutěž o nejvyšší ollie určená pouze snowboardistům. V rámci celosvětové K2 Pop This! Tour bylo v roce 2012 dosaženo světového rekordu 109cm z roviny, který zavdal při finále v USA našinec Majkl Biša. G-Shock highest ollie contest proběhne na úplný závěr dne a zůčastnit se může kdokoli se snowboardem na nohou. Výherce v pánském a dámském provedení získá hodinky G-Shock a další ceny od hlavního partnera snowparku v Peci. Nutno podotknout, že do Pece dorazí také G-Shock prodejní stánek, takže bude možné zakoupit s výraznou slevou hodinky z aktuální kolekce-platit lze i kartou.

-POC young shredder-
Po celý den budou naši rozhodčí sledovat také mladou generaci snowboardistů a freeskierů a na závěr dne budou vyhlášeni POC young shredderś a budou odměněni vybavením právě od značky POC.

-nepřestávejte lovit: Hype of day by Jägermeister-
Posouváš hranice svého ježdění dál a dál? Jsi něčím zvláštní a v ježdění kreativní ? Rozhodčí to stoprocentně uvidí a na konci dne získáš super odměnu!

-snb/freeski coaching-
Součástí dne bude v rámci akce probíhat zdarma coaching snowboardingu a freeski pro všechny zájemce bez rozdílu zkušeností z řad veřejnosti. Takže všichni, co mají chuť zavdat jezdecký progres jsou tímto srdečně zváni.

-photo/video shooting-
Po celý den bude ve snowparku probíhat profesionální focení a točení na vybraných překážkách.
Kameru a střih zajistí jako obvykle filmařská parta Make it Real a fotografovat bude maestro Lukáš Oujeský.

-snb/freeski testování-
Součástí akce bude také bezplatné testování snb/freeski produktů značky K2, která je letos hlavním partnerem nejen Vítkovického snowparku, ale také eventových aktivit spojených se snowparkem v Peci. K dispozici bude 20 snb kompletů a několik párů freeski lyží v různých délkách.

-afterparty-
V rámci letošní kooperace party Freestyle Area s hudebním festivalem Winter Arena je jasné v jakém rozměru bude probíhat velemocná afterparty. V centru Pece pod Sněžkou (parkoviště směr Sněžka) bude postaven velký party stan, kde na vás čeká luxusní line-up, jmenovitě například Krafty Kuts, Prago Union, James Cole a další nálož interpretů. Nutno připomenout, že festival Winter Arena bude v Peci probíhat už od pátku. Více info o interpretech, načasování, předprodeji apod. najdeš na webu: www.winterarena.cz

-poděkování-
Předně díky skiresortu Černá Hora-Pec, městu Pec pod Sněžkou a partě kolem festivalu Winter Arena. Dále pak Freestyle Area shaperům a rolbařům za jejich častokrát těžkou práci ve dne i v noci, kterou spousta lidí vůbec nevidí. Samozřejmě také díky partnerům akce: K2, G-Shock, Snowbitch.cz, Dakine, Dragon, 686 a mediálním podporovatelům z Freeride.cz a Boardmag.cz.

Facebook události:
Sportovní část: ZDE
Hudební část:  ZDE
www.freestylearea.eu

Související články

SNB/FREESKI HAPPENING VÍTKOVICE

SNB/FREESKI HAPPENING VÍTKOVICE

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine