Vimeo Facebook

19. 02.
2014

report King of Jib Praha

Série open závodů G-Shock King of Jib má celkem čtyři zastávky a boj o krále jibbingu vyvrcholí v sobotu 22.02. v K2 snowparku ve Vítkovicích v Krkonoších, kde se pojede o pricemoney 20.000Kč. Tři nejlepší jibbeři, jedna žena a jeden rookie z předchozích zastávek automaticky postupují na velké finále právě do Vítkovic společně se šesti pozvanými top jezdci z ČR a Polska.

Ještě se foto/video reportem vrátíme k druhé zastávce G-Shock King of Jib, která proběhla v neděli 09.02. v Praze na Letné v olympijském areálu. Kvalifikace se jela přes den a večerní finále se spontálně vyzvaným besttrickem se jelo za umělého osvětlení. Do závodu vstoupilo kolem dvaceti registrovaných a to včetně sérii pravidelně objíždějících riders jako Kuba Šimůnek, David Čonka, Tom Raiser, bráchové Klímovic a další fellaz. Na Letné se objevil i Petr Horis Horák, kterého často na české závodní půdě vidíme málokdy. A tady jsou výsledky: 1/Tom Císař, 2/ Tom Raiser, 3/ Michal Biša

Děkujeme všem partnerům série King of Jib, kteří mají stále zájem podporovat českou snowboardovou scénu a sice: hlavnímu partnerovi G-Shock a dalším partnerům K2snowboarding, Snowbitch.cz, Funstorm, Dragon a Dakine. A také díky Koldovi za video a Lukášovi Oujeskému za fotografie.

Více info o snowparcích Freestyle Area, kalendář všech akcí najdeš ZDE 
přidej se k nám na facebooku ZDE   
King of Jib Facebook událost hledej ZDE 

Související články

Report opening+King of Jib Špičák

Report opening+King of Jib Špičák

Více

G-SHOCK KING OF JIB 2014

G-SHOCK KING OF JIB 2014

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine