Vimeo Facebook

20. 03.
2015

report-Happy Friday 13 Monínec

V pátek 13tého na Monínci proběhla akce Happy Friday 13 a všichni co dorazili, si mohli užít prodloužený provoz skiareálu do 22.30h společně s připraveným doprovodným programem.

Kromě prodlouženého večerního provozu sjezdovky a snowparku si skiareál Monínec společně s rádiem Spin a partou Freestyle Area, která na Monínci provozuje snowpark připravili doprovodný program. Od 18h na terase restaurace M2, kterou najdete na dojezdu hlavní sjezdovky vyhrával DJ rádia Spin a součástí hudební produkce byly také soutěže o permanentky právě do skiareálu Monínec.

V rámci snowparku Freestyle Area pak probíhala zdarma veřejná výuka základů freestyle snowboardingu pod vedením profesionálního coache. Výuky využilo kolem 15ti zájemců, kteří postupně potrénovali na většině překážek a rozhodně zavdali jezdecký progres.

Po snowparku se také pohyboval v průběhu večera profesionální fotograf Lukáš Oujeský, který v rámci večerní fotosession fotil všechny zůčastněné. Na Monínci začalo na závěr večera také sněžit a focení společně s rozmístěnými blesky a zkušenostmi fotografa tak nechaly vzniknout zajímavým kompozicím, což můžete posoudit sami.

Na závěr díky všem co dorazili a také skiareálu Monínec, Spin rádio a partě Freestyle Area.

Související články

Monínec Happy Friday 13

Monínec Happy Friday 13

Více

report-snowpark happening Monínec

report-snowpark happening Monínec

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine