Vimeo Facebook

03. 02.
2016

REPORT-HAPPENING VÍTKOVICE 2016

Nedávno úspěšně proběhla v K2 snowparku ve Vítkovicích akce s názvem Snb/Freeski Happening 2016. Počasí nebylo úplně ideální, nicméně se to na návštěvnosti nijak výrazně neprojevilo a všichni si tento svátek snowboardingu a freeskiingu přenáramně užili a to ve větší míře než malé.

Kromě ježdění na přibližně dvaceti usazených překážkách častokrát v netradičních kreativním setupu si všichni mohli také užít dva kickery za sebou ve střední lajně a nutno pochválit Freestyle Area shapery a Vítkovické rolbaře a zasněžovače, kteří si na přípravách snowparku pořádně mákli.

Součástí dne byl také  snb/freeski bestrick contest, kde dle poroty nejlépe zavdal Kuba Šimůnek (snb) a Radek Palkoska (freeski) a také snb ollie contest, který po těsném souboji s uctivými 105 cm vyhrál lokální jezdec a jeden ze shaperů Vítkovického snowparku Honza Špika. Současně proběhla se soumrakem v místní klubovně-tedy Freestyle Snb House pro některé velmi intenzívní afterparty, ale to už je spíše do bulváru.

Více o této akci napoví videoedit od Martina Kolaříka z party Make it Real a jako vždy poctivá nálož luxus fotek od Lukáše Oujeského, kterým tímto velké díky a to i vzhledem k častému sněžení, kdy technika dostávala hroznou.

SNB/FREESKI HAPENING VITKOVICE 2016 from Freestyle Area on Vimeo.

Na závěr díky skiareálu Aldrov a zastupitelům obce Vítkovice, shaperům, rolbařům a samozřejmě všem, kteří do snowparku jezdí. Díky také partnerům Vítkovického snowparku: K2, G-Shock, Snowbitch.cz, Dakine, Dragon, 686 a Monster Energy a mediálním podporovatelům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Související články

SNB/FREESKI HAPPENING PEC

SNB/FREESKI HAPPENING PEC

Více

SNB/FREESKI HAPPENING VÍTKOVICE

SNB/FREESKI HAPPENING VÍTKOVICE

Více

Novinky K2 snowpark Vítkovice

Novinky K2 snowpark Vítkovice

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine