Vimeo Facebook

12. 02.
2014

Opening G-Shock Freestyle Area Monínec

Nový snowpark na Monínci patří do portfolia snowparků Freestyle Area a připojí se tak mezi kvalitní snowparky s profesionální údržbou, překážkami a bohatým event plánem. Snowparky Freestyle Area v letošní zimní sezóně najdete ve Vítkovicích v Krkonoších, šumavském Špičáku a na Monínci.

Snowpark je určený svým nastavením jak pro začátečníky, tak pokročilé jezdce a celkem najdete v G-Shock Freestyle Area snowparku více jak 10 překážek a 4 skoky. O snowpark se budou každý den starat dva shapeři pod vedením Freestyle Area parkdesignera Michala Migi Rittera. Speciálně pro snowpark byl v létě vybudován vlastní vlek, takže žádné dlouhé fronty, ale maximum ježdění, instalováno bylo také osvětlení pro večerní provoz a samozřejmostí je umělé zasněžování.  Snowpark na Monínci je situován ve spodní části skiareálu Monínec na dojezdu hlavní sjezdovky, kde najdete veškeré potřebné zázemí jako ubytování, restauraci a sociální zařízení.
Současná provozní doba snowparku je Po-Ne 09-16h a večerní provoz pak PO/STŘ/PÁ/SO 18-21h.

A jak to bude na ofiko openingu G-Shock Freestyle Area Monínec v neděli 16.02 vypadat s programem?
Hlavním náplní bude samozřejmě maximální pojezd všech snowboardistů a freeskierů na kvalitních překážkách a polety na skocích. Součástí programu bude besttrick contest na vybrané překážce určený všem příznivcům snowboardingu a freeski a ve hře budou věcné ceny od partnerů snowparků Freestyle Area v celkové výši 20.000Kč.

Značky K2 snowboarding, Capita, Union a Jones na sobotní opening přivezou svá testcentra, takže si zdarma můžete otestovat snowboardy, vázání a twintip lyže. Ve stánku K2 bude současně probíhat nábor do sportovního klubu Freestyle Area, jehož členové pak mají možnost získávat slevy na výukové kempy, startovné do závodů a také freeski či snb vybavení.

Večer proběhne za umělého osvětlení první závod ze snowboardové série King of Jib 2014, který bude mít celkem čtyři zastávky a sice Špičák, Monínec, Praha a velké finále se pojede ve Vítkovicích v Krkonoších. King of Jib na Špičáku se pojede v kategoriích muži, ženy a děti a zůčastnit se ho může v podstatě naprosto každý, kdo má co předvést na překážkách. Připraveny budou pro vítěze věcné ceny za 20.000Kč. Tři nejlepší muži, jedna žena a jedno dítě pak navíc automaticky postupují na velké finále do Vítkovic, na kterém se utkají postupující ze všech zastávek King of Jib tour společné s šesti pozvanými top jezdci z ČR, Polska a Slovenska. Na finále je vypsané pricemoney 20.000Kč.

Po celou neděli se bude po snowparku také pohybovat fotograf a kameraman, takže o řádný sběr foto/video materiálu nebude nouze, samozřejmostí je ozvučení snowparku pohodovou muzikou po celý den.

Taktéž v sobotu 15.02. to znamená den před nedělním openingem proběhne ve snowparku další zajímavá akce a sice B-Local, která je opět zaměřená na širokou veřejnost a opět si můžete zajezdit s profíkama, zkusit vyhrát nějaké ceny, nebo se nechat natočit ve snowparku profíkama z internetového portálu Boardmag.cz.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem partnerům, kteří podporují snowpark na Monínci a to hlavnímu partnerovi-značce G-Shock a dále pak ostatním partnerům Dragon, K2, Snowbitch.cz, Dakine a samozřejmě vedení skiareálu Monínec  za podporu a chuť vytvářet kvalitní podmínky pro snowboarding a freeskiing.

Video z openingu Snowbitch.cz Freestyle Area a vloženého závodu King of Jib níže, kamera/edit Martin Kolařík

Více info o snowparcích Freestyle Area, kempech a ostatních eventech najdeš ZDE
Přidej se k nám na Facebook ZDE
Opening Facebook událost najdeš ZDE

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine