Vimeo Facebook

08. 12.
2014

Novinky snowpark Pec 2015

Skiareál v Peci pod Sněžkou má za sebou poměrně dlouhou historii, v loňském roce byl skiareál propojen  s Černou Horou, Černým Dolem, Velkou Úpou a Svobodou nad Úpou čímž vzniknul největší skiresort v ČR, který na jeden skipas nabízí více jak 37km sjezdovek a třeba bezplatný transport mezi jednotlivými resorty pomocí malých roleb zvaných SkiTour.

Ke skiareálu v Peci patří také snowpark na Javoru, který bude v příštích několika sezónách v portfoliu snowparků Freestyle Area. Očekávat tak můžete očekávat každodenní profesionální údržbu, postupnou obnovu překážek a také zajímavé akce. Hlavním partnerem snowparku je pro sezónu 2014/15 výrobce hodinek G-Shock.

hliněné platformy+překážky

Ve snowparku byly před 5ti lety vybudovány hliněné platformy a to jak v beginners/medium line, tak především v proline, které díky své velikosti nelze přehlédnout, celkem nás v Peci čeká v jednotlivých lajnách celkem 6 skoků. G-Shock snowpark v Peci bude v plné sezóně vybaven celkem 10ti překážkami, některé prošli zásadní rekonstrukcí. Snowpark v Peci je komplet umělým osvětlením, takže můžete užívat také večerního ježdění, což nabízí málo snowparků v ČR.

shaping

V sezóně 2014/15 se o každodenní shaping bude starat Freestyle Area crew, kterou v Peci bude tvořit:
parkdesigner:     Michal Migi Ritter
headshaper:       Jakub Mareš
shapeři:               Lukáš Porš, Martin Jiruška

Pro letošní rok byla domluvena spolupráce se značkou 686, která letos bude oblékat všechny shapery Freestyle Area. Takže kluci budou nejen v teple a suchu, ale budou také jednoduše ve snowparku identifikovatelní, což pomůže třeba při potřebě řešit vzniklý provozní problém.

videosérie Shredit!

Ve spolupráci s Make it Real film připravujeme videosérii s názvem Shredit!, kdy oslovíme celkem 24 jezdců z řad snowboardistů a freeskierů a dáme jim prostor pro natočení 2 min. editu z některého z Freestyle Area snowparků. Vybírat budeme především lokální jezdce, kteří v dané oblasti bydlí a mají co předvést. Každý týden by tak měl vyjít z dílny Make it Real production jeden snb a jeden freeski Shredit! 

upravený web/Facebook profil snowparku

Další novinkou jsou upravené webové stránky www.freestylearea.eu, kam kromě sekcí Blog a Academy přibyla sekce Snowparky. V této sekci najdete profil jednotlivých snowparků Freestyle Area a samozřejmě také profil snowparku v Peci, který obsahuje seznam překážek aktuálně v provozu s jejich 3D a reálnými fotkami (budeme postupně doplňovat), ceník permic, počasí, kontakty na ubytování atd. Také každý snowpark má nově svůj FB profil, kam budou mimo jiné podstatné info jednotlivý shapeři pravidelně publikovat aktuální fotky snowparků po shapování, aby jste byli 100% v obraze. Na původním FB profilu Freestylearea.eu tak zůstane prostor pro zajímavý obsah, především pak akce, fotky, videa atd.

Eventy 2014/15

Ke snowparkům Freestyle Area patří samozřejmě také eventy, které budou z části produkovány partou Freestyle Area ve vlastní režii a část ve spolupráci s dalšími subjekty jako je Český Snowboarding a kluci z úseku freeski spadajícího pod SLČR.

G-Shock snowpark Pec opening                 27.12.2014
MČR ve snowboardingu+Just Ride!            20-22.03.
MČR ve freeski                                            27-28.03.
Local Camps 2015                                       25-29.03.

G-Shock snowpark Pec pod Sněžkou set-up 2015

Snowpark v Peci bude v sezóně 2015 tvořit v horní části Funpark rozdělený na beginners a medium sekci a také a proline, kterou najdete ve spodní části sjezdovky. Více o set-upu napoví čerstvá 3D vizualizace od 3Dmodels, finální edit pak poladil Martin Kolařík z Make it Real film.

seznam překážek

-beginners ( Funpark )
dvojvlna
6m butterbox
skok 2m table
7m box
skok 3m table
8m speed box

-medium (Funpark)
butter box
3m PVC roura
5m C-box
6m butterbox rakev
boiler
8m street rail jednotrubka

-profi ( Pro line)
8m speed box
4m up rail
skok 5m table
skok 7m table
skok 8m table
skok 13m table

více info o aktuálním G-Shock snowparku Pec pod Sněžkou: ZDE
facebook profil projektu Freestyle Area: ZDE
facebook profil G-Shock snowpark Pec: ZDE
 

Související články

Local Camps 2015

Local Camps 2015

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine