Vimeo Facebook

15. 03.
2017

Never Summer Dvoračky

Chceš se na konci zimy pobavit snowboardingem či freeski, zajezdit si v připraveném funparku, zavdat s kámošema několik public contestů, zatačit, popít a především si užít den na vrcholku Krkonoš s báječnou atmosférou? Tak to bys rozhodně neměl chybět na 8. ročníku funky akce Never Summer, která proběhne v sobotu 1.4. na Dvoračkách.

Kdo někdy na Dvoračky zavítal, bude jistě souhlasit, že tohle je neopakovatelné místo na vrcholu České republiky s úžasným výhledem široko daleko. Pro přiblížení atmosféry Dvoraček koukněte na video z této zimy.

DVORAČKY PROMOVIDEO 2017 from Freestyle Area on Vimeo.

Hlavním hřištěm Never Summer bude samozřejmě funpark, který byl letos postaven ve spolupráci s partou Freestyle Area, která se stará třeba o nedaleké Vítkovice a samozřejmě s naší shaper´s crew Karlos, Marián, Mikeš a el presidento Sálus. Vznikne tak několik multifunkčních platforem s překážkami a skoky vhodnými pro začátečníky i pokročilé s luxusním výhledem. Kdo chce přiložit ruku k dílu, může dorazit, lopat máme dost. DIY for all.

Celodenní ježdění bude pouze za 100Kč, v této ceně bude Rauch ledový čaj pro osvěžení a Snickers tyč  pro doplnění energie. Never Summer startuje v 11:00 hodin a je připraveno několik contestů v pohodovém módu.  Cash for Trick contest, kdy budou jednotlivé triky na snowboardu a lyžích rovnou na place odměňováni podle ohlasů diváků kačkami, snb/freeski bestrick contest, highest snowboard ollie contest a pokud vše půjde bude připraven přejezd jezírka, takže šortky sebou- jestli to klapne, tak to bude pecka. V rámci contestů budou připraveny hodnotné ceny od našich partnerů, kamarádů a sponzorů. Součástí programu je také bezplatná výuka základů freestyle snowboardingu, takže ideální možnost zavdat jezdecký progres pod vedením profíků.

Přímo ve snowparku zakotví také Red Bull Saurus, který bude po celý den ve spolupráci se speakerem Marvinem pumpovat do lidí energii, veselou náladu účastníků budou ladit slečny z Jagermeister a odpoledne to rozjedou saxofony z11ti členného funky bandu Super Hero Killers. A pro ty, kteří by neměli dost a chtěli se podívat, co se nafotilo, natočilo, nadronovalo je připravena v Rokytnici večerní afterpárty v legendárním klubu Šnekolend.

Ještě nutno doplnit několik praktických informací, především pak možnost, jak se na Dvoračky dostat. Nejlepší možnou alternativou je dorazit do skiareálu Rokytnice nad Jizerou, využít lanovku na Lysou Horu a odsud sjet cca. 500m dolů na Dvoračky. V rámci transportu lanovkou by měla být také domluvená speciální Never Summer cena..A ještě připomínáme termín eventu-sobota 1.4.2017 od 11h, horské boudy Štumpovka-Dvoračky. My si na nic nehrajem, my jsme NEVER SUMMER. Sněhu zdar a možná přiletí Travis Kabina s Freemanem.

Na sobotní akci Never Summer navazuje nedělní  3. ročník týmového snowboard závodu Monkey Race, který proběhne již tradičně v K2 snowparku Vítkovice.  Na závěr Vítkovické sezóny bude opět připravena speciální opičí trať s klopenkami a jednoduchými překážkami, téměř přesná časomíra, grilovačka a pívko zdarma pro všechny, kteří se registrují. Takže sestavte 3 členný tým a v neděli 2.4. se vidíme ve Vítkách, kde společně poděkujeme Krakonošovi za fajn shred sezónu.

Na závěr veleuctivá děkovačka partnerům akce: Nitro, Armada, Horsefeathers, Sencor Action Cam, G-shock, Dakine, Red Bull, Jagermeister, Budvar, skiareál Rokytnice, Freestyle Area a horské boudy Štumpovka-Dvoračky. A také mediálním partnerům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Více aktuálních info na FB události: ZDE
nebo Facebook Freestyle Area: ZDE

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine