Vimeo Facebook

02. 03.
2015

Monkey Race 2015

V neděli 08.03. proběhne ve Snowbitch.cz Cool snowparku ve Vítkovicích první ročník netradičního snowboardového happeningu v týmovém formátu s názvem Monkey Race. Všichni, co mají rádi snowboarding, kámoše a zábavu by rozhodně tuto neděli ve Vítkovicích neměli chybět a vzhledem k sobotnímu závodu King of Jib to platí dvojnásob.

Hlavní myšlenka Monkey Race je založena především na pohodovém pojezdu s přáteli na netradiční trati, takže nečekej nějak upjaté šponovky, ultra přesnou časomíru  a nervózní závodní atmosféru! Kromě závodu tě třeba čeká třeba BBQ zadarmo, DJ ve snowparku, testování snb produktů a nebo třeba většina plochy snowparku normálně v provozu.

Koncept Monkey Race je jednoduchý-trojčlenný tým společně odpálí start a vrhne se na opičí trať obsahující klopenky, menší skoky a jednoduché překážky. Trať bude postavena nijak obtížná, spíš v zábavném módu, takže se může v podstatě přihlásit kdokoli, kdo na snowboardu jezdí a to bez rozdílu věku a dosavadních zkušeností. No a proč vlastně Monkey Race? No to ti dojde při pohledu na pumpovačku zůčastněných v klopenkách.

Součástí Monkey Race bude také odpolední high jump contest, kdy na malém skoku bude umístěna speciální hrazda, na které bude zavěšena uzenina od jednoho z partnerů, takže při správném načasování tě šiška salámu nemine.

V závodě se hodnotí  nejen celkový čas průjezdu celého týmu tratí, ale také vyslané triky, kdy se kreativitě meze nekladou. Pojede se vyřazovacím systémem pavouk, kdy budou rozlosovány jednotlivé týmy a pouze ten lepší postupuje do dalších rozjíždek. Jak jsme naznačili, nejde o to nasázet super triky, ale především se zůčastnit, proto vyzvou vyřazovací souboje pánské i dámské týmy dohromady a pro děti do 15 let uděláme zvláštní kategorii.

Součástí  Monkey Race 2015 bude také pro všechny registrované grilovačka zdarma na kterou vás pozve parta Freestyle Area, která to rozpálí na novém grilu, který věnovala značka Campingaz. Na rošt pak budou velejemně uloženy a s láskou ožehnuty produkty od partnera Varnsdorfské uzeniny.

Den před závodem Monkey Race tedy v sobotu bude probíhat 4. ročník snb jibbing contestu King of Jib, takže na místě zůstává i Monster Energy demo tým se svojí chillout zónou a vyhrávat bude k tanci a poslechu po celý den tradičně DJ Lucky Boy. Pro vítězný tým opic pak máme připraveny ceny od partnerů akce v hodnotě 10.000Kč.

Na závěr díky partnerům Monkey Race 2015
Campingaz, K2 snowboarding, Snowbitch.cz, Capita, Union, Dragon, Dakine, G-Shock , 686, Varnsdorfské uzeniny a Monster Energy. A také mediálním partnerům Freeride.cz a Boardmag.cz.

Související články

King of Jib 2015

King of Jib 2015

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine