Vimeo Facebook

12. 04.
2016

Monkey Race 2016-report

Poslední březnový víkend proběhla ve Vítkovickém K2 snowparku pohodová akce s názvem Monkey Race 2016, která současně uzavírala letošní zimní sezónu.  A loučení to nebylo smutné-se sluncem nad hlavou a snowboardem pod nohama bylo rozhodně ve Vítkovicích veselo. Druhý ročník Monkey Race se nadmíru vyvedl a přinesl přesně to, co bylo naším záměrem-tedy pohodové rozloučení se zimní sezónou s lidmi, kterým Vítkovický snowpark přirostl k srdci, tak jako nám.

Shapeři Freestyle Area společně s Vítkovickými rolbami na trati ve formátu freestyle banked slalom poctivě makali dva dny a dle ohlasu lidí se povedlo, což rozhodně potěší, tak jak více než 60 registrovaných lidiček. Tříčlenné týmy  čekalo na poměrně rychlé trati nespočet klopenek a terénních vln, ale třeba také schody, corner a různé dropy. V rámci nespočtu rozjíždek se vítězným týmem stal tým Post Coitum ve složení Michal Migi Ritter, Michal Krysák Španěl a Ivoš Šimurda, tedy lidi, kteří tvoří jádro party Freestyle Area.

Součástí letošního Monkey Race byla také přenáramná grilovačka a pívo zdarma pro všechny zůčastněné, nebo třeba večerní afterpárty u Klímáků s live koncertem rapové formace Blind Definition. Zde není asi zásadní důvod se rozepisovat, moudří vědí..

Jak letošní Monkey Race vypadal, napoví video od Martina Kolaříka (Make it Real) a fotogalerie od Lukáše Oujeského. 

Na závěr velké díky především Vám, kteří do Vítkovic jezdíte a samozřejmě podporovatelům snowparku, bez jejichž podpory by rozhodně projekt v tomto rozměru nešel  každoročně realizovat. Jmenovitě tedy skiareál Aldrov, K2 , Liberecký kraj, Snowbitch.cz, Dragon, Dakine, G-Shock , 686, Monster Energy a samozřejmě mediálním bratrům FR.cz a Boardmag.cz.

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine