Vimeo Facebook

28. 03.
2017

MČR ve snowboardingu-Pec pod Sněžkou

V sobotu 08.04.2017 proběhne v G-Shock snowparku v Peci pod Sněžkou finálový závod pátého ročníku série mistrovství ČR ve freestyle snowboardingu s názvem Snowboard Zezula Tour 2017, který organizuje Český Snowboarding pod hlavičkou SLČR.

Podle slov jednoho z hlavních organizátorů Martina Černíka jsou závody určeny pro všechny profesionální i amatérské snowboardové nadšence. Holky i kluci budou podle věku startovat v kategoriích děti, junioři či dospělí a stejně jako loni se mezi dospělými pojede i kategorie OPEN pro amatérské, tedy nesponzorované jezdce. Navíc bude opět otevřena i kategorie SUPER GROM pro naše nejmenší závodníky. Závod v Peci pod Sněžkou se pojede se o celkové prizemoney 20.000 Kč a další věcné ceny a samozřejmě s ohledem na poslední zastávku celé tour bude znám titul mistra a mistryně ČR. Celkový vítěz série v kategorii dospělých navíc získá možnost zapůjčení osobního automobilu od společnosti Go-Car.cz

Kromě hlavního závodu bude na překážkách v G-Shock snowparku na Javoru probíhat také photo session pro všechny registrované jezdce, dále pak závod o nejlepší trik na skoku.  Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne na závěrečné afterpárty v klubu Klondike, kde zahraje živě Radim Černík a o další zábavu se postará dj Evryday.

Registrace do závodů je spuštěna přes web www.czechsnowboarding.cz, kde rovněž najdete všechny výsledky, fotografie a videa ze všech závodů seriálu MČR.

NAČASOVÁNÍ ZÁVODU:

Pátek:
10:00 – 15:00 volný trénink
Sobota:
8:00 - 9:00 registrace (BULL BAR)
9:00 - 10:30 – trénink
11:00 - 13:30 - hlavní závod
14:00-14:40 - Best Trick
21:00-vyhlášení celkových vítězů Music club Klondike   

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine