Vimeo Facebook

06. 03.
2014

MČR SNOWBOARDING PEC POD SNĚŽKOU 2014

Počasí letos míchá kartami zimních akcí opravdu bravůrně a tak se původně plánované MČR ve slopestyle snowboardingu, které mělo proběhnout ve Vítkovicích se přesouvá do Pece pod Sněžkou. Přípravu tratě a její údržbu bude mít na starost Freestyle Area parkdesigner Michal Migi Ritter společně s shaperama ze skiareálu Pec.

V Pec pod Sněžkou tak proběhne závod ve slopestyle, kdy na jezdce budou čekat nejen překážky, ale také kickery, které jsou jako jedny z mála v rámci ČR ve slušném stavu. Závodníci budou startovat v kategoriích děti, junioři a dospělí. Registrovat se může téměř každý, kdo si troufne. Jezdci si rozdělí prize money ve výši 20 tisíc Kč, ale také spoustu hodnotných cen od partnerů tour jako Snowboard Zezula, Canon, Whirlpool a další.

"Kromě věcných cen získávají jezdci také body do světového žebříčku World Snowboard Federation a zároveň FIS, což jim zjednodušší start na mezinárodních závodech," doplňuje Martin Černík z asociace Český Snowboarding. Pro celkového vítěze Snowboard Zezula Freestyle Tour je připraven k zapůjčení také osobní vůz od společnosti Go-car.cz.

Trať pro Mistrovství České republiky ve slopestylu bude obsahovat tři platformy:
1. platforma - street rail jednotrubka 8m
 / kink box combo / rovný box 3m + speed box 8m
2. platforma - kicker 4m table
 / kicker 10m table
3. platforma - kicker 6m table / kicker 15m table

Registrace do závodů je spuštěna přes web www.czechsnowboarding.cz, kde se postupně objevují detailní informace k jednotlivým závodům. V novinkách soutěžící před závodem získají updaty k programu a po skončení se zde objeví všechny výsledky, fotografie i videa. FB událost najdete ZDE

Závěrem celé akce bude Amundsen afterparty, která proběhne od 20:00 hod. v party stanu na parkovišti v centru Pece (směr Sněžka) a vystoupí Bohemienz, DJ Dead Sailor a DJ Jorgos.

Jak to vypadalo minulý ročník na MČR ve Vítkovicích 2013 se můžete kouknout ve fotogalerii od Přemka Vidy. 

 

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine