Vimeo Facebook

01. 11.
2014

Local Camps 2015

Všechny příznivce snowboardingu a freeskiingu  zveme na pátý ročník výukových kempů Local Camps 2015, které pořádá Freestyle Area Academy-výuková odnož snowparků Freestyle Area společně s CK Wenku.

Zastávky

Od začátku vzniku Local Camps byl záměr přiblížit snowboarding a freeskiing blíže  zájemcům z různých částí ČR a tak je pro sezónu 2015 naplánováno celkem pět zastávek. Nově v Peci pod Sněžkou, tradičně na šumavském Špičáku, Monínci a ve Vítkovicích, kde jsou připraveny dva termíny-první zaměřený na snowboarding a druhý na freeski. Všechny zastávky proběhnou v připravených snowparcích Freestyle Area, takže to nejpodstatnější-tedy 100% připravené hřiště bude samozřejmostí, všechny zastávky kromě Vítkovic mají pak platnou permanentku komplet na celý skiareál, takže kromě snowparku bude výuka probíhat všude, kde to bude vhodné.

Termíny kempů

Letos jsou kempy nastaveny jako třídenní nebo čtyřdenní, záleží podle lokality.
Vítkovice v Krkonoších            14.01.-18.01.          /snb/
Monínec                                     29.01.-01.02.          /snb/
Vítkovice v Krkonoších            04.02.-08.02.          /freeski/
Špičák                                        12.03.-15.03           /snb/
Pec pod Sněžkou                      25.03.-29.03.          /snb/

Zaměření kempů

Zimní výukové kempy Local Camps  jsou vhodné pro všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví a dosavadní úrovni zkušeností, kdy je výuka  samozřejmě individuálně přizpůsobena rozdílným zkušenostem účastníků. Kromě coachů zaměřených freestyle snowboarding či freeski je po celou dobu kempu přítomen také instruktor pro výuku klasické metodiky, takže bude postaráno i o totální začátečníky. Navíc všechny zastávky kromě Vítkovic obsahují permanentku nejen na snowpark, ale také na celý skiareál.

Coaching/videocoaching

Dobrý jezdec neznamená nutně dobrý coach a tak sázíme na osvědčenou kvalitu v podání profesionálních jezdců.
Snowboarding coaching:
Matěj Novák, Martin Kaňůrek, Ondra Bauer, Kuba Klíma, Martin Scream Bidlo, Michal Biša, Klárka Janíková, Terka Čermáková

Freeskii coaching:
Jirka Volák,  Robin Holub a Michal Peč

Coaching probíhá v pohodové atmosféře, vždy však v jasném časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres. Na jednoho coache připadá maximálně 8 kemperů, tak aby měl každý účastník dostatečnou pozornost svého coache a také prostor pro jízdy a případné dotazy. Na závěr dne pak každý z coachů natáčí své svěřence a záběry se pak večer promítají v rámci videocoachingu projektorem na plátno s příslušným komentářem.

Foto/video

Na Local Camps 2015 bude jako vždy přítomen profesionální fotograf a kameraman, takže o kvalitní materiál nebude nouze. Zde opět sázíme na ověřenou kvalitu, fotit bude Lukáš Oujeský a kameru ovládne Martin Kolařík z Make it Real production.

Ostatní info

Součástí Local Camps je tradičně doprovodný program obsahující přednášku (první pomoc) workshop (mazání snowboarů/lyží, stavba snowparků) a samozřejmě soutěže do kterých máme připraveno spousty cen od partnerů kempu (nejvyšší ollie , největší progresor, besttrick contest).
Pro lokální účastníky je pak připraven program Local Camper, kdy si můžete kemp libovolně poskládat z položek, které potřebujete a vynechat třeba ubytko či permanentku.
Freestyle Area Academy pořádá veškeré veškeré snowboardové kempy ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku s.r.o., součástí kempů je tedy úrazové připojištění a pojištění proti stornu, což znamená, že pokud z důvodu nemoci nebudeš moci na kemp přijet-bude ti záloha vrácena. Na kempy je také možné zařídit za rozumný poplatek dopravu dodávkou z Prahy.
Při objednání kempu a zaplacení zálohy do 24.12. je sleva 300Kč, stejná sleva je pak pro držitele karet ISIC a také pro kempery, kteří se v minulosti některého z našich kempů účastnili. Kemp je možné také věnovat jako dárkový voucher třeba k vánocům.Každý z účastníků obdrží uvítací tašku obsahující peněženku Dakine, Monster energy drinky a další dárky od partnerů v hodnotě 600Kč.

Detailní informace k jednotlivým zastávkám Local Camps, popis a foto ubytování či coachů a registraci najdete ZDE:
Sleduj Local Camps na Facebooku ZDE:

Na závěr děkujeme uctivě partnerům Local Camps 2015:
Snowbitch.cz, Dakine, Capita, G-Shock, Union, Dragon, 686 a Monster Energy.

Koukněte na videa z loňských Local Camps 2014 ze Špičáku a Vítkovic od partičky Make it Real film.

 

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine