Vimeo Facebook

26. 02.
2014

Just Ride! Vítkovice 2014

Již tuto sobotu 1. března se letošní Freeride.cz Just Ride! tour přesune do našich nejvyšších hor a už podruhé do střediska Vítkovice v Krkonoších, které se může pyšnit parádním snowparkem K2 Freestyle Area.

Na páté zastávce v krkonošských Vítkovicích se opět dočkáte spousty zábavy a nabitého programu. Kromě tradičního demo test centra, kde si budete moci zdarma zapůjčit a vyzkoušet hardware většiny značek na českém trhu, vás čeká opět několik soutěží o hromadu cen od našich partnerů, coaching zdarma, mini jib contest o parádní ceny, foto a video shooting na kopci, natáčení follow záběrů na kamerky Drift, které pak budou ke shlédnutí na internetu spojené se soutěží, focení skupinových fotek a momentek od Snowboard Zezula, občerstvení u Budweiser Budvar a Jägermeister stánků a spousta dalšího.  

I letos bude hlavním bodem programu tzv. demo test centrum, ve kterém si budete moci zdarma zapůjčit produkty většiny snowboardových značek na českém trhu a novinkou bude i pár freeski brandů. Jak jste už zvyklí, ve Freeride.cz stánku si nejprve vyzvednete oproti osobnímu dokladu tzv. demo pass, ke kterému tentokrát dostanete krásnou klíčenku Snowboard Zezula a pásek 7/9/13 Freeride.cz edition. S demo passem pak vyrazíte k jednotlivým stánkům, kde vám na něj zapůjčí co budete chtít. Poté, co prkno nebo lyže vrátíte, dostanete na demo pass samolepku s logem dané značky. Ti z vás, kdo během dne sesbírají nejvíce samolepek, budou mít největší šanci získat některé z hromady cen od našich partnerů. Ve Vítkovicích si budete moci půjčit a vyzkoušet produkty značek Gravity, Flow, Burton, Rossignol, Ride, LIB Technologies, Gnu, Roxy, DC, Nitro, Armada, Rome, Bataleon, Switchback, Armada.

V programu letošního Just Ridu samozřejmě nebude chybět ani tradiční coaching, během kterého se budete moci dvakrát za den zúčastnit výukové session a přiučit se něco od našich profesionálních koučů. Pokud se necítíte na freestyle v parku, jeden z koučů bude k dispozici i pro učení základů na sjezdovce. K dispozici bude nově i jeden freeski kouč, takže si na své přijdou i ti co se budou chtít naučit nějaké triky na freestylových lyžích. 

Ke konci dne proběhne jib contest, kterého se může zúčastnit kdokoliv z vás. Rozhodčími budou naši koučové a vyhodnotí se několik kategorií, vždy podle účasti. Ti nejlepší se mohou opět těšit na skvělé ceny od sponzorů.

Během celého dne bude ve snowparku a ve stanovém městečku pobíhat fotograf a kameraman. Ti budou snadno rozpoznatelní díky oranžovým Freeride.cz trikům, které budou mít pořád na sobě. Jednoduše tak poznáte, na které překážce zrovna bude fotografka Bára Berdychová číhat, abyste ukořistili pěknou fotku vašeho triku. Stejně tak náš kameraman Vasyl Rusyn, který z této zastávky sestříhá do několika dnů po akci video. Fotky a video pak najdete samozřejmě na Freeride.cz.

Nedílnou součástí všech Just Ridů jsou i letos nadupané Jägermeister Afterparties, které proběhnou vždy v daném místě nebo v blízkých městech. Sobotní Jägermeister Afterparty po Vítkovicích tentokráte proběhne v nedalekém Špindlerově Mýně, a to ve vyhlášeném klubu Mlejnice, kde se bude volat divočina po celou noc za zvuků z gramců DJů Akvamena a Nimanda!

A jak to vypadalo na jedné ze zastávek Just Ride! v novém snowparku Snowbitch.cz Špičák na Šumavě, který patří letos nově do portfolia snowparků Freestyle Area se můžete podívat ve videoeditu od kluků z FR.cz.

Veškeré informace hledejte na www.facebook.com/freeride.justride nebo na stránce události na facebooku zde - https://www.facebook.com/events/591057747647279/?fref=ts.

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine