Vimeo Facebook

03. 02.
2020

HORSEFEATHERS KING OF JIB 2020

K2 snowpark Freestyle Area Vítkovice v Krkonoších bude letos již po deváté místem oslav svátku jibbingu s tradičním názvem Horsefeathers King of Jib. Speciální setup, celkem 15 top jezdců z ČR, Slovenska a Polska a především pořádná dávka snowboardingu v poodové atmosféře. Piště si do kalendáře sobota 15.2.2020 a vyražte směr Vítkovice v Krkonoších, bude určitě na co koukat. Připomínáme, že zbytek snowparku bude normálně v provozu, takže snowboardy sebou!!!

Horsefeathers Jib Playground je již čtvrtým rokem součástí Vítkovického K2 snowparku a právě tato platforma s několika usazenými překážkami a tradiční maringotkou bude hlavním bojištěm o krále želez o vypsané prizemoney 10.000Kč a spousty věcných cen.

Pozvaných je celkem 10 jezdců a účast přislíbil loňský vítěz Dan Porkert, Ondra Porkert, Darek Bergmann, Dan Paulíček, Tomáš Císař, Filip Znamenáček, Timon Matěna. Z Polska pak dorazí Kamil Knop, Michal Matuszewski, Maciek Dlugosz. Všem pozaným jezdcům bude na víkend zajištěné zdarma ubytování a prmanentky. V rámci divokých karet jsou ve hře jména jako Roman Dlauhý, Zolo Strcula, Tomy Haze, Filip Lucký a další.

          

Formát sobotní session bude jednoduchý, jde nám především o uvolněnou atmosféru a komfort jezdců. Proběhne dopolední uzavřený tréning pro všechny pozvané jezdce a držitele divokých karet a hlavní částí bude pak odpolední dvouhodinový jam mezi 13-15h. Po skončení jamu dáme ještě 2x krátký G-shock bestrick a Sencor bestrick o věcné ceny partnerů a kolem 16h proběhne vyhlášení vítězů.

        

Z důvodu objektivního hodnocení, bezpečnosti jezdců a koordinace fotografa a kameramanů bude v horní části vjezdu na Horsefeathers Jib Playground připraven člen Freestyle Area crew, kterému budou jednotliví jezdci hlásit jakou překážku vyzvou a zda pojedou případně na switch. Hodnocení bude primárně založené na systému riders2riders, nicméně v případě nějakých nejasností je finální rozhodnutí v rukou Freestyle Area crew. Jednotlivé jízdy jezdců a jejich triky budou tedy preventivně také zapisovány a právě tento dokument bude sloužit pro finální rozhodnutí o vítežích. 

        

Jsme velice rádi, že se nám do Vítkovic po delší době podařilo opět dostat fotografa Lukáše Oujeského, takže máme jistotu, že vznikne pořádná fotogalerie z tohoto eventu. V rámci videa se budou ve snowparku pohybovat celkem 3 kameramani z videoprodukce MAKE it REAL, což je předpoklad pro kvalitní aftervideo.

Připomínáme také doprovodný program, kdy bude na svahu přes vyhrávat DJ z Red Bull Sauruse, který zajistí nejen kvalitní přísun beatů, ale také energii z plechovek, které budou zdarma pro všechny jezdce. Do Vítkovic také zavítá demostánek hlavního partnera snowparku, tedy značky K2. K dispozici tak bude bezplatné testcentrum snowboardů a freestyle lyží a tím, že zbytek snowparku bude normálně v provozu, bude ideální možnost produkty vyzkoušet. O jídlo a pití  a večerní neoficiální afterpárty se postará Shapers bistro společně s Snowboard Freestyle House.

Na závěr velké díky partnerům, bez kterých by to nešlo.
Horsefeathers, K2, Dakine, Sencor, G-shock, Red Bull a skiareálu Aldrov-Vítkovice v Krkonoších.
A také mediálnímu partnerovi Freeride.cz  


 

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine