Vimeo Facebook

27. 02.
2019

Finále Horsefeathers King of Jib session

A je to tady!!! Největší svátek snowboard jibbingu Horsefeathers King of Jib 2019 se blíží!!! Máme za sebou téměř měsíční videokvalifikaci, která vygenerovala pět jezdců a dvě divoké karty.  Na jaké jezdce, finálový setup a harmonogram této akce se v K2 snowparku Vítkovice můžete v sobotu 2.3. 2019 těšit? Více informací se dočtete v tomto informačním článku.

Do finálové session postoupili jezdci, kteří nejen zaslali kvalifikační videa z ježdění na Horsefeathers Jib Playground, ale také byli formou veřejného like hlasování s přihlédnutím hodnocení poroty složené z Horsefeathers a Freestyle Area crew posláni do finále. Jedná se tedy jmenovitě o riders Ondra Porkert, Dan Porkert, Petr Bulušek, Dominik Janouch a Filip Znamenáček. Mimo videokvalifikaci byly rozdány také dvě divoké karty, které obdržel za rookie nadějnej mlaďas Timon Matěna a abychom se nedrželi pouze české scény, tak druhou získal polský shreder Adam Adamski. Těšit se také můžete mimo hodnocení třeba na triky slovenských zabijáků Zoltana Strculy a Jula Petrika.Program finálové session, která proběhne v sobotu 2.3.2019 na Horsefeathers Jib Playground, která je již třetí sezónu součástí K2 snowparku Freestyle Area Vítkovice bude především v uvolněné a rozhodně nezávodní atmosféře. V průběhu dne se bude kolem setupu session pohybovat profesionální fotograf Peter Mercell a také člen novozélandské videoprodukce Rusty Toothbrush.

Hlavní Horsefeathers King of Jib  session bude probíhat v podstatě celý den, kdy jezdci samotní se budou hodnotit systémem riders2riders, nicméně závěrečné slovou bude mít dvojice porotců Zolo Strcula a Julo Petrik. Ve hře je vypsané nejen prizemoney 20.000Kč, ale také spousty věcných cen od partnerů. Horsefeathers Jib Playground bude v sobotu vyhrazena pouze pro finalisty, nicméně zbytek překážek a skoků ve snowparku bude normálně v provozu-takže doražte poshredit a zafandit jezdcům při finálové Horsefeathers King of Jib session!!!
V horní části snowparku přibude stánek s pivkem Man and Wolf, energii do jezdců bude již tradičně pumpovat Red Bull, jehož ledničku najdou finalisté v riders depu. Taktéž v horní části snowparku nad easy sekcí bude po celý den testcentrum K2 snowboarding, kde mohou všichni bezplatně otestovat aktuální kolekci letitého partnera Vítkovického snowparku. V sobotu večer proběhne ve Snowboard Freestyle House, kde budou všichni finalisté ubytováni decentní afterparty, kam může dorazit kdokoli.

Na závěr velké díky partnerům akce: Horsefeathers, K2 snowboarding, Dakine, Sencor Action Camera, G-shock, Red Bull, Man and Wolf, Freestyle Area, Snowboard Freestyle House a také mediálním přátelům z Freeride.cz, Method mag a Rusty Toothbrush.

FB událost Horsefeathers King of Jib 2019:
https://www.facebook.com/events/947278168809029/

 

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine