Vimeo Facebook

07. 04.
2015

Darkslide.cz Miniramp and Shred Sessions

V sobotu 11.4. proběhne G-Shock snowparku v Peci pod Sněžkou letošní poslední akce s oficiálním názvem Darkslide.cz Miniramp and Shred Sessions, která zakončí snowparkovou sezónu 2015 a na své si přijdou nejen snowboardisté, ale také skateboardisté!

Program Darkslide.cz Miniramp and Shred Sessions bude rozdělen na dvě scény a kromě speciálně pro tuto akci připraveného set-upu snowparku na všechny čeká také luxusní mobilní minirampa, která bude postavena na dojezdu sjezdovky Javor. Součástí akce budou také dva public contesty, které proběhnou jak ve snowparku, tak na minirampě a nebo třeba grilovačka a pívečko zdarma pro všechny registrované.

Snowpark program

G-Shock snowpark o který se v Peci pod Sněžkou stará parta Freestyle Area bude ve své spodní Profi části komplet ku příležitosti této akce přestavěn a na své si přijdou jak profíci, tak amatéři. Snowpark bude tvořit jedna platforma osazená raily a boxy a druhou největší platformu v Peci budou tvořit dva kickery. V průběhu odpoledne navíc na všechny registrované čeká pohodovej veřejnej snowboard contest o věci od  značek Nitro a 686.

Miniramp program

Na přemostění u dojezdu sjezdovky Javor bude postavena luxusní mobilní minirampa s půdorysem 6x12m a výškou kopingu 2m. Minirampa bude k dispozici v sobotu od dopoledních hodin všem, kteří mají rádi skateboarding a navíc po vypnutí vleku a ukončení programu ve snowparku proběhne public sk8 jam o věcné ceny od značky Vans.

Ostatní program a info

Pro všechny registrované starší 18-ti let bude připraveno krásných 150 litrů pivečka Excelent zdarma a chybět nebudou ani klobásy na grilu. Pokud budete chtít hodit na gril něco svého, tak s chutí do toho. Přenáramná odpolední grilovačka proběhne ve spodní sekci u minirampy.

Celodenní permice do snowparku vyjde na krásných 300 Kč nebo 350Kč na komplet celý skiareál, kterému pán hor Krakonoš před týdnem požehnal čerstvou 50cm nadílkou sněhu. Startovné do snb/sk8 contestů je zdarma a obsahuje grilovačku a pro starší 18ti let také pívečko Excelent.

Takže vemte snowboardy, lyže, skejty a svý drahý polovičky a přijeďte v sobotu 11.4.2015 užít pohodovej den v Peci pod Sněžkou!

Facebook událost:
https://www.facebook.com/events/1506035326283729/

Související články

Czech Freeski Tour 2015-Pec pod Sněžkou

Czech Freeski Tour 2015-Pec pod Sněžkou

Více

report G-Shock snowpark happening Pec

report G-Shock snowpark happening Pec

Více

Best of Czech-MČR ve snowboardingu Pec

Best of Czech-MČR ve snowboardingu Pec

Více

Just Ride! Pec pod Sněžkou

Just Ride! Pec pod Sněžkou

Více

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine