Vimeo Facebook

02. 01.
2014

B-Local Tour 2014

Časopis Board a jeho internetovej brácha Boardmag.cz pro vás ve spolupráci se snowparky Freestyle Area připravili tři zastávky tour B-Local, kde je hlavním programem snowboarding, focení, točení a besttrick contest pod dohledem profi jezdců Vans teamu.

B-Local crew navštíví kromě jiných snowparků po celé ČR také K2 Freestyle Area Vítkovice, G-Shock Freestyle Area Monínec a Snowbitch.cz Freestyle Area Špičák.

    

A jakej je přesnej program? V pátek se vždy bude s lokálními jezdci z dané oblasti fotit na spotech a zajímavejch místech v okolí resortů s tím, že nejlepší fotky se dostanou do jednoho z časáků Board a záběry do konečnýho editu, kterej vyjde na podzim roku 2014. Takže doufáme, že se lokální jezdci sejdou vždy v pátek dopo hojném počtu v daném snowparku a rovnou s tipy na nějaké street či backcountry spoty. 

Sobota bude už tradičně patřit několika best trickům o věcný ceny od firem Vans, Smith, Level a Skullcandy na různejch překážkách v parku a proběhne i ollie contest. Všechno budou klasicky soudcovat zkušený jezdci, tentokrát tým rideři firmy Vans, tedy Matěj Novák, Dušan Kříž nebo Martin Mikyska. V případě nepřízni počasí se sobotní program přesouvá na neděli. Tak naviděnou ve snowparcích Freestyle Area Vítkovice, Monínec a Špičák!

Jak to loni vypadalo na B-Local ve Vítkovicích napoví fotogalerie od dvorního fotografa Boardu Petera Mercella.

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine