Vimeo Facebook

zvýšený dohled koordinátora

Pokud chcete své dítě poslat na snowboardový, není důvod k přílišným obavám. Všichni neplnoletí účastníci kempu jsou zařazeni do skupiny s vyšším dohledem. Na tuto skupinu pak po celou dobu kempu jak po denní, tak večerní dobu dohlíží koordinátor a je připraven řešit s účastníkem popř. s rodiči vzniklé zdravotní, či jiné potíže. Na snowboardové výukové kempy registrujeme děti od 12let věku s minimálně začátečnickými dovednostmi. V některých případech akceptujeme i mladší-záleží na aktuálních zkušenostech na snowboardu-pokud je toto Váš případ-neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem.

bezpečnost výuky

Na výukových kempech při výuce ve snowparku či na svahu dbáme na bezpečnost všech účastníků, nicméně v případě neplnoletých jedinců pak tomuto tématu věnujeme zvýšenou pozornost. Všichni účastníci kempu jsou vždy před začátkem výuky informováni o bezpečném pohybu ve snowparku či na sjezdovce a také jak se zachovat v případě přítomnosti při vzniklé nehodě. Důležité téma první pomoci pak probíráme na večerním workshopu s praktickými ukázkami. Samozřejmostí je nastavení obtížnosti výuky s ohledem na aktuální dovednosti, čemuž odpovídá výběr svahu, druh překážek či velikost skoků. Ve snowparku Freestyle Area Vítkovice, kde výuka výlučně probíhá je vždy vybudována začátečnická sekce s maximálním ohledem na bezpečnost.

ubytování

Vždy se snažíme nastavit ubytovací seznam tak, abychom do pokojů ubytovali věkově odpovídající účastníky a vyhnuli se tak rozdílným generačním návykům. Samozřejmostí je pak oddělené ubytování chlapců a děvčat. V případě individuálních požadavků rodičů na ubytování se vždy snažíme v rámci možností vyjít vstříc, pokud jedou na kemp například sourozenci, obvykle je ubytováváme na stejný pokoj.

zdraví

V případě zranění či zdravotních problémů dítěte v průběhu kempu je tomuto věnována potřebná péče a v nutných případech pak přivolána zdravotnická pomoc či zajištěn převoz do zdravotnického zařízení. O všech těchto nepříjemných záležitostech, kterých naštěstí řešíme minimum je pak telefonicky informován zákonný zástupce uvedený v registračním formuláři.
Výše uvedeným situacím se snažíme předcházet a vždy individuálně kontrolujeme vybavení účastníků bezpečnostními prvky v minimálním rozsahu ohranná helma, chránič páteře, lyžařské brýle a rukavice. V případě pravidelného užívání léků dítětem zajistíme zodpovědně jejich podávání.

alkohol a omamné látky

Zvýšená pozornost je také věnována kontrole užívání alkoholu a omamných látek, které jsou v případě nezletilých účastníků kempu přísně zakázány. O případné situaci pak obratem informujeme zákonného zástupce a zjištění této skutečnosti může mít za následek okamžité ukončení pobytu účastníka, čímž zaniká možnost finanční kompenzace ze strany organizátora. 

máte další dotazy?

V případě jakýchkoliv dotazů či požadavků nás neváhejte kontaktovat-rádi s Vámi danou záležitost probereme a nastavíme potřebná opatření tak, aby o Vaše dítě bylo postaráno a Vy jste mohli být v klidu.
email:   kempy@freestylearea.eu
telefon: +420 608 319 193

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine