Vimeo Facebook

O nás

Freestyle Area Academy byla založena v roce 2011 jako vzdělávací část projektu Freestyle Area
Freestyle Academy má za hlavní úkol
zvyšovat povědomí o snowboardingu a freeski, vzdělávat a vytvářet kvalitní tréninkové podmínky pro profesionální sportovce i širokou veřejnost. Podporujeme také mladé talentované jedince a poskytujeme jim materiální a tréninkové zázemí.

Provozovatelem výukové sekce Freestyle Academy je sportovní klub SK Freestyle Area. Výukové kempy jsou pořádány ve spolupráci s cestovní kanceláří Agentura Wenku s.r.o. Agentura Wenku legislativně splňuje všechny podmínky pro poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu dle zákona dle zákona č. 159/1999 Sb.

Freestyle Academy je rozdělena na tři linie:
1/ výukové kempy
Efektivní výuka snowboardingu a freeski pro širokou veřejnost formou výukových kempů pod vedením profesionálních jezdců a licencovaných instruktorů v kvalitních snowparcích Freestyle Area. 

2/ sportovní klub  
Otevřená registrace pro všechny zájemce, pravidelná zimní a letní příprava, výrazné členské slevy na snowboardové a lyžařské vybavení a také výukové kempy.

3/ SPS-středisko přípravy snowboardingu
Sportovní klub má od SLČR (svaz lyžařů ČR) přidělen statut SPS-středisko přípravy snowboardingu.
SPS pod vedením profesionálních trenérů vede tréninkovou skupinu s letní a zimní přípravou.
Oficiální tréninkové místo SPS je snowpark Freestyle Area Vítkovice.

Sportovní gymnázium Jilemnice
Úzce spolupracujeme se sportovním gymnáziem v Jilemnici, které má jako jedno z mála v ČR specializaci na výuku snowboardingu. Tréninková skupina se věnuje kromě klasického denního studia letní a zimní přípravě snowboardingu. Oficiálním tréninkovým místem zimní přípravy je snowpark Freestyle Area Vítkovice, součástí programu jsou také soustředění v rámci celé Evropy.  Gymnázium stále nabírá zájemce a možný je i přestup. Více info na: www.gymjil.cz

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

O nás

více

Partners

G-Shock K2 | Serious Fun Horsefeathers Dakine Sencor Action Camera 3CAM