Vimeo Facebook

O nás

Freestyle Area Academy byla založena v roce 2011 jako vzdělávací část projektu snowparku Freestyle Area Vítkovice
Freestyle Academy má za hlavní úkol
zvyšovat povědomí o snowboardingu a freeski, vzdělávat a vytvářet kvalitní tréninkové podmínky pro profesionální sportovce i širokou veřejnost. Podporujeme také mladé talentované jedince a poskytujeme jim materiální a tréninkové zázemí.

Provozovatelem výukové sekce Freestyle Area Academy je spolek SK Freestyle Area. Výukové kempy jsou pořádány ve spolupráci s cestovní kanceláří Agentura Wenku s.r.o. Agentura Wenku legislativně splňuje všechny podmínky pro poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu dle zákona dle zákona č. 159/1999 Sb.

Freestyle Area Academy je rozdělena na tři linie:
1/ výukové kempy
Efektivní výuka snowboardingu a freeski pro širokou veřejnost formou výukových kempů pod vedením profesionálních jezdců a licencovaných instruktorů v kvalitních snowparcích Freestyle Area. 

2/ freestyle škola
Individuální či skupinová výuka freestyle snowboardingu a freestyle lyžování pod vedením zkušených instruktorů, kteří ve snowparcích vyrůstali a jsou bezpečnou a srozumitelnou formou schopni předávat své zkušenosti dále. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, kluky i holky bez rozdílu věku.

3/ sportovní klub _spolek
Otevřená registrace pro všechny zájemce, pravidelná zimní a letní příprava, výrazné členské slevy na snowboardové a lyžařské vybavení a také výukové kempy.

 

Sportovní gymnázium Jilemnice
Úzce spolupracujeme se sportovním gymnáziem v Jilemnici, které má jako jedno z mála v ČR specializaci na výuku snowboardingu. Tréninková skupina se věnuje kromě klasického denního studia letní a zimní přípravě snowboardingu. Oficiálním tréninkovým místem zimní přípravy je snowpark Freestyle Area Vítkovice, součástí programu jsou také soustředění v rámci celé Evropy.  Gymnázium stále nabírá zájemce a možný je i přestup. Více info na: www.gymjil.cz

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine

Sledujte nás

Facebook

Kalendář

Kam složit hlavu

Partners

K2 | Serious Fun Horsefeathers G-Shock Sencor Action Camera 3CAM Dakine